تلفن : 09054609329 تلفن : 09056012909
سال ساخت
اندازه گاراژ
اندازه زمین
امکانات
قیمت

اجاره سوئیت مبله شمشک کد-۹۰۴

اجاره سوئیت مبله شمشک کد-۹۰۴

اجاره سوئیت مبله شمشک کد-۹۰۴ , این سوییت مبله زیبا یکی از بهترین سوییت های موجود در شمشک است. تیم آپاسوییت با در نظر گرفتن فاکتور های مهم توانسته سوییت های مبله درجه یک در اخیتار مسافران خود قرار دهد و بالا ترین اولویت ما در نظر گرفتن احساس رضایتمندی شما عزیزان است.
این آپارتمان مبله یک خوابه است و یم سرویس خواب دو نفره دارا است. تمامی امکاناتی که مورد نیاز شما مسافران عزیز است در نظر گرفته شده است و به بهترین شکل ممکن فراهم شده است.
امکانات این منزل مبله شیک درجه یک عبارت است از:
در بهترین نقطه شمشک واقع شده است.
ویو بسیار عالی و شیک دارا است.
یک خوابه و دارای یک سرویس خواب دو نفره است.
سرویس آشپزخانه کامل شامل یخچال – گاز -ظروف پخت پز و …
تراس بسیار عالی و باربیکیو

شما میتوانید ایمن سوییت مبله شگفت انگیز اجاره کنید و خاطرات خوشی را برای خود رقم بزنید.

اجاره سوئیت مبله شمشک کد-۹۰۴
اجاره سوئیت مبله شمشک کد-۹۰۴

شمشک دقیقا کجاست ؟ ⛷

شمشک یکی از شهرهای بخش رودبار قصران در شمیرانات است . شمشک تنها شهر از توابع رودبارقصران است . که در تمام فصول سال پذیرای توریست می باشد . و این بخاطر آب وهوای مطبوع و دلپذیری است که دارد. شما چه در بهار به شمشک سفر کنید و چه در زمستان فرقی نمی کند . به هر حال طبیعت زیبای شمشک شما را به خود جذب می کند . اگر دوستدار ورزش های زمستانی هستید . بهتر است در زمستان به شمشک سفر کنید . تا در پیست اسکی شمشک به ورزش های زمستانی بپردازید . پیست اسکی شمشک بین المللی است . ودارای استانداردهای بالایی می باشد .

یه مطلب بوم گردی لوکس دیگه ! ؟
تهران چی بخریم؟

پس به شما توصیه می کنم هر از چند گاهی از شهر دودزده تهران بیرون رفته . و سری به هوای کوهستانی شمشک بزنید . تا با اقامت چندروزه خود در دل کوهستان ناب شمشک با روحیه مضاعف شروعی دوباره داشته باشید.

پاسخی بگذارید

Call Now Button