تلفن : 09215742613 تلفن : 09215742638
موقعیت
امکانات
قیمت

در تهران کجا برویم؟

در تهران کجا برویم؟

در تهران کجا برویم؟ شهر تهران با وجود اینکه از جاذبه های گردشگری بسیاری برخوردار است.
اما تعداد سفرهای تفریحی به این شهر نسبت به سفرهای کاری، بسیار کمتر بوده و بخش عمده ای از مکان های دیدنی این استان، آن طور که باید و شاید شناخته و معرفی نشده است.

شهر تهران شهر زیبایی است و می توان برای تفریح و استفاده از امکانات گردشی آن با آن سفر کرد.
برای اقامت در تهران و اجاره آپارتمان مبله در تهران ازمشوران و دوستان مجموعه آپاسوئیت مشورت بگیرید.

سورتمه تهران در تجریش

در تهران کجا برویم؟ از جمله ویژگیهای «سورتمه تهران» می‌توان فضای دل انگیز اطراف و چشم انداز بی‌نظیر آن که در کنار ایمنی و تجهیزات کاملاً استاندارد و سرعت قابل کنترل و کابین های روباز و پَرِش (جامپ)‌های هیجان انگیز و اسپیرال گردشی است ، اشاره کرد .»

در تهران کجا برویم؟
در تهران کجا برویم؟

او ادامه داد:« درباره «سورتمه تهران» باید به این نکته اشاره شود که این وسیله تفریحی با الهام از مونوریل طراحی شده است با این تفاوت عمده که این وسیله مهیج، امکان تنظیم سرعت و افزایش آن را توسط کاربر می دهد . همچنین در ساخت این وسیله تفریحی کلیه نکات و استانداردهای ایمنی به کار گرفته شده است .»

در تهران کجا برویم؟
در تهران کجا برویم؟

دیگر امکانات مجموعه

آبشار 30 متری
آلاچیق خانوادگی
زمین بازی کودکان
زمینه چند منظوره
پیست دوچرخه سواری
فضای سبز کم نظیر

باغ پر‌‌ندگان

هنگامی که در کوچه باغ‌های مجموعه باغ‌پرندگان راه می‌روی، باید مواظب باشی که کبک‌های آزاد و رها در باغ را زیر پا له نکنی.باید مواظب باشی که مرغابی‌ها که در کنارت و در حاشیه برکه‌ها نشسته‌اند، از صدای قدم‌هایت نرنجند. باید مواظب پلیکانی باشی که در گوشه‌ای از برکه نشسته است و با آرامش نگاهت می‌کند. حواست باید به لک‌لک‌ها باشد که یک لنگ در برکه مجاور ایستاده‌اند و چرت می‌زنند. در باغ پرندگان که راه می‌روی باید حواست به خیلی چیزها باشد. اینجا حواست باید به تخم‌های پرندگان هم باشد. باید آهسته قدم بزنی.

در تهران کجا برویم؟
در تهران کجا برویم؟

در باغ پرندگان فضاهای دیگری نیز پیش‌بینی شده است؛ از جمله فضاهای تفریحی، ورزشی و رستوران و کافی‌شاپ. همچنین این مجموعه دارای کتابخانه، نمازخانه، اورژانس، آتش‌نشانی و مسیر ویژه کالسکه خواهد بود. در کنار این فضاها یک فضای ویژه‌ را هم به بخش قرنطینه اختصاص داده‌ایم. این بخش برای پرندگانی است که باید وارد مجموعه شوند. در بخش قرنطینه در ابتدا این پرندگان تحت معاینه‌های پزشکی قرار می‌گیرند و پس از تأیید سلامتی، مدتی در این بخش نگهداری می‌شوند و سپس وارد مجموعه خواهند شد.

کرایه شبانه منزل مبله در تهران
اجاره روزانه شیکترین آپارتمان های تهران
کرایه کوتاه مدت سوئیت در تهران

 

بازگشت به بالا

پست های مرتبط

1 Comment

  • آپاسوئیت آپاسوئیت 2 سال ago

    Visitor Rating: 5 Stars

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Button