تلفن : 09054609329 تلفن : 09056012909
موقعیت
سال ساخت
اندازه گاراژ
اندازه زمین
امکانات
قیمت

تهران چی بخوریم؟

تهران چی بخوریم؟

تهران چی بخوریم؟ امروز می خواهیم به جای تور شهر گردی تور شکم گردی برگزار کنیم، چه اشکالی دارد؟ امروز می خواهیم تعدادی از بهترین فست فودهای تهران را به شما معرفی کنیم، فست فودهایی که شاید نام آن ها را کمتر شنیده اید اما حتما باید به آن ها سر بزنید. وقتی این مطلب را خواندید دیگر لازم نیست برای تعطیلات آخر هفته نگران باشید و با خیال راحت می توانید یک برنامه برای خوشگذرانی های خوشمزه بریزید.

استریت برگر 

آدرس: شهرک غرب، بلوار فرحزادی؛ بعد از نیایش ساختمان افق

اصلا مگر از استریت برگر هیجان انگیزتر داریم؟ آن همه برگرهای رنگی رنگی خوشمزه را کجا می توان پیدا کرد؟ حتما می پرسید برگرهای رنگی رنگی دیگر چه صیغه ای است؟ الان عرض می کنم خدمتتان. این فست فود برگرهای لذیذش را در نان های به رنگ های مختلف عرضه می کند که حسابی هم خوشمزه است و همین قضیه و صد البته طعم لذیذ برگرهای این فست فود را به یکی از بهترین فست فودهای تهران تبدیل کرده است.

تهران چی بخوریم؟

بلک برگر 

آدرس: میدان تجریش، خیابان شهید جعفری، پلاک ۱۰/۱

اگر به بلک برگر بروید و سیب زمینی های آن را امتحان نکنید نصف عمرتان بر باد است. اصلا همان سیب زمینی می تواند جای یک وعده غذایی را بگیرد، البته اگر بتوانید و دلتان بیاید که برگرها و پیتزاهای خوشمزه آن را امتحان نکنید. اصلا وقتی قیافه سیب زمینی ها و پیتزاها را می بینید نفس تان حبس می شود.

دیگر بیشتر از این راجع به آن صحبت نمی کنم تا خودتان برود و یکی از بهترین فست فودهای تهران را امتحان کنید.

یه مطلب بوم گردی لوکس دیگه ! ؟
در تهران کجا برویم؟
بازگشت به بالا

پست های مرتبط

1 Comment

  • آپاسوئیت آپاسوئیت 3 سال ago

    Visitor Rating: 5 Stars

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Button