تلفن : 09054609329 تلفن : 09056012909

سوالات متداول

شرایط رزرو 1 روزه ی خانه مبله تهران چیست؟

شرایط رزرو 1 روزه ی خانه مبله تهران چیست؟ کرایه روزانه شگفت انگیز ترین آپارتمان مبله تهران نیازمند این است که با مشاورین مهربان و دلسوز آپاسوئیت تماس بگیرید تا بهترین گزینه را مناسب با خواسته ی شما پیشنهاد بدهند.

مهم ترین عامل در کرایه موقت خانه مبله تمیز تهران این است که  گروه تخصصی آپاسوئیت بهترین خدمات را مناسب با بودجه ی شما ارائه می دهند و این به این معنا است که شما همواره مطمئن هستید بالا ترین امکانات را با توجه به بودجه خود دریافت خواهید کرد.

لذا می توانید کاملا آسوده خاطر باشید که پس از پرداخت ودیعه ثبت رزرو دوستان شما در آپاسوئیت دلسوزانه و پیگیرانه شما را همراهی خواهند کرد.

شرط ثبت رزرو :  واریز بیعانه اولیه متناسب با کرایه کوتاه مدت سوئیت مبله مورد نظر
تسویه حساب : تسویه کامل مبلغ مورد نظر پس از دریافت واحد انجام می شود.
ساعت ورود : ساعت 1 الی 2 بعد از ظهر
ساعت خروج : ساعت 12 ظهر روز آتی

نزدیک ترین آپارتمان مبله اجاره ای به بیمارستان تخصصی قلب کجا است؟

نزدیک ترین آپارتمان مبله اجاره ای به بیمارستان تخصصی قلب کجا است؟ التزام سفرهایی که به مقصد شهر های مختلف به منظور درمان است  ،این است که نزدیک محل درمانی ،کلینیک با بیمارستان اقامت داشته باشید.

آپا سوئیت مفتخر است که تاکنون توانسته است ، نیاز میهمانان خود را در این زمینه برآورده سازد.

بیمارستان تخصصی قلب واقع در تهران -خیابان کارگر شمالی-تقاطع خیابان جلال آل احمد است و نزدیک ترین آپارتمان مبله کرایه ای جهت اجاره کوتاه مدت به این بیمارستان واحدی است که آپاسوئیت به شما پیشنهاد می دهد برای راحتی خود جهت کرایه آن اقدام کنید.

اجاره آپارتمان های مبله کرایه ای تمیز و مجهزی که در نزدیکی این بیمارستان واقع است این امکان را به شما می دهدذ که بهترین مراقبت را از بیمار خود داشته باشید.
متخصصین آپاسوئیت همواره آماده کمک به میهنان خود است

کدام آپارتمان مبله کرایه ای نزدیک ترین دسترسی را به مراکز خرید دارد؟

کدام آپارتمان مبله کرایه ای نزدیک ترین دسترسی را به مراکز خرید دارد؟ بسیاری از مردم عزیزمان از سراسر کشور به منظور خرید ملزومات خود از شهرستان ها به تهران سفر می کنند تا مایحتاج خود را برطرف سازند.

آپاسوئیت توانسته است در راستای آسایش و راحتی میهمانان ، واحد های  مجهز و شیک مبله ی خود را در جوار مراکز خرید بزرگ و خوشنام تهران برقرار سازد تا شما عزیزان بتوانید با راحتی به خرید خود بپردازید و بدون نگرانی از شلوغی شهر و دردسرهای گیر کردن در ترافیک در محلی نزدیک به  سیتی سنتر ها اقامت کنید.
آپاسوئیت کرایه موقت آپارتمان مبله اجاره ای را در نزدیکی مراکز خرید به شما پیشنهاد میکند.

چگونه می توانم خانه مبله ای که کرایه کرده ام را عوض کنم؟

چگونه می توانم خانه مبله ای که کرایه کرده ام را عوض کنم؟ آپاسوئیت این امکان را برای میهمانان خود ایجاد کرده است که چنانچه از کرایه موقت آپارتمان مبله ای که رزرو کرده اند پشیمان شدند ، بتوانند آنرا با ملک دیگری تعویض کنند.

شرایط تعویض واحد رزرو شده : چنانچه بخواهید رزرو خودرا تعویض کنید می بایست یک هفته قبل از تاریخ ورود خود اقدام کرده و از مشاورین آپاسوئیت بخواهید واحد مد نظر شمارا جایگزین رزرو قبلی کنند.

قابل ذکر است بخشی از مبلغ ودیعه واریزی شما کسر شده و واحد جدید برای شما جایگزین آپارتمان مبله کرایه ای قبل می شود.

چگونه یک هفته خانه مبله کرایه ای نزدیک مترو کرایه کنم؟

چگونه یک هفته خانه مبله کرایه ای نزدیک مترو کرایه کنم؟ این مجموعه در راستای راحتی تردد شما مسافرین عزیز در شهر توانسته است تعداد واحدهای مبله خود را در نزدیکی مترو گسترش دهد .

از  مزایای کرایه کوتاه مدت آپارتمان فول فرنیش نزدیک مترو این است که در مدت زمان سفر خود به راحتی می توانید، فارق از شلوغی شهر و ترافیک رفت و آمد کنید.
برای اجاره روزانه منزل مبله می بایست مبلغ ودیعه را واریز کنید و سپس فیش واریز خود را به دست مشاورین آپاسوئیت برسانید و پس از استعلام مبلغ دریافتی رزرو شما ثبت می شود.

پس از ثبت رزرو سوئیت مبله اجاره ای ، شما به واحد تحویل متصل می شوید که برای دریافت اطلاعات و آدرس واحد مربوطه شما را راهنمایی می کنند.

چگونه آپارتمان مبله اجاره ای مورد نظرم را پیدا کنم؟

چگونه آپارتمان مبله اجاره ای مورد نظرم را پیدا کنم؟ برای یافتن واحد مد نظر خود می توانید با مشاورین آپاسوئیت تماس گرفته و در جهت یافتن واحد متناسب با شرایط خود کمک بگیرید.

گروه متخصص آپاسوئیت همواره آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان می باشد. همچنین برای آگاهی بیشتر از شرایط کرایه روزانه آپارتمان مبله لازم به ذکر است :

کرایه 1 روزه سوئیت مبله بدون خواب : مناسب دو نفر

اجاره روزانه آپارتمان های مبله یک خوابه : مناسب دو تا سه نفر

اجاره کوتاه مدت خانه مبله دو خوابه : مناسب چهار تا پنج نفر

کرایه موقت منزل مبله سه خوابه : مناسب پنج تا شش نفر

سفرم کنسل شده است ، چگونه می توانم رزرو خود را لغو کنم؟

در خیلی از موارد به دلیل وقوع اتفاقات غیر قابل پیش بینی ممکن است سفر شما لغو شود و بخواهید رزرو کرایه خانه فول فرنیش کرایه ای خود را کنسل کنید. قابل ذکر است به دلیل ثبت رزرو و پرداخت مبلغ برای کرایه واحد مذکور در تاریخ مقرر تنها در صورتی که از سه روز قبل از تاریخ ورود اقدام به لغو رزرو نمایید بخشی از ودیعه شما عودت خواهد شد در غیر اینصورت کلیه مبلغ پرداختی شما سوخت خواهد شد و مشاورین آپاسوئیت از پرداخت مبلغ رزرو شما معذور خواهند بود.

یک سوال بپرس

لطفا سوال خود را به ما بگویید، ما در اسرع وقت پاسخ خواهیم داد.

ارتباط از طریق تلگرام و واتساپ

لطفا سوال خود را از طریق شماره های زیر برای ما ارسال بفرمایید.
09215742613
09215742638
09104942742

درخواست کمک

لطفا سوال خود را به ما بگویید، ما در اسرع وقت پاسخ خواهیم داد.

 

Call Now Button